- Jedyna w Lublinie Prestiżowa Akademia Wizażu i Stylizacji zaprasza do XIII wiecznej masońskiej kamienicy w sercu Lublina na warsztaty z zakresu wizażu, stylizacji, historii mody i analizy kolorystycznej. Szkolimy przyszłe wizażystki, jak również osoby, które chcą doskonalić swoje umiejętności makijażu wyłącznie dla siebie.

Akademia wyposażona jest w salę do wykładów, studio fotograficzne, charakteryzatorskie stanowiska pracy, profesjonalne pędzle i selektywne kosmetyki (pracujemy na kosmetykach: Huda Beauty, Anastasia Beverly Hills, Dior, Chanel, Givenchy, Estee Lauder, Clinique, Kryolan, Make Up ForEver, Gosh, Revlon, Inglot i innych).

Niepowtarzalne wnętrze, klimat i pozytywna atmosfera. Ze względu na świadomość ekologiczną i charakter wnętrza w Makeuplace: segregujemy odpady, mamy energooszczędne żarówki, a do odnowienia wnętrza używaliśmy materiałów budowlanych z certyfikatem Eko. Dokument potwierdzający uczestnictwo w warsztatach wykonany jest ekologicznie z materiału recyklingowego w ekologicznej technologii druku. Ze względu na artystyczny charakter Akademii, warsztaty zostały wzbogacone o naukę projektowania makijażu i rysunek.

Zapraszamy również na makijaże okazjonalne, przygotowujemy do ślubu przyszłe panny młode, ich druhny i gości. Malujemy do sesji zdjęciowych, pokazów mody i Wyborów Miss. Wykonujemy również usługę analizy kolorystycznej i kreujemy zmianę wizerunku. Wynajmujemy sale na kameralne szkolenia i pokazy dla grup (max 16 osobowych). Sala
wyposażona w sprzęt multimedialny. Współpracujemy ze stylistką, fryzjerem, wizażystkami i fotografami.
Jesteśmy jednostką, która finansuje się z ciężkiej pracy, a nie dotacji unijnych...

Osobom, które wybierają się do Nas na warsztaty tylko po przysłowiowy "papier" - dziękujemy !

Akademia Makeuplace zastrzega Sobie "podziękowanie" lub nie wystawienie certyfikatu osobom niezdyscyplinowanym, niekorzystnie wpływającym na grupę, przeszkadzającym w prowadzeniu zajęć lub bez podawania przyczyny i oddaniu kwoty za nieodbyte warsztaty. Na warsztaty nie przychodzimy w trakcie leczenia dermatologicznego.

Nie mamy godzin otwarcia, wybierając się do Nas, prosimy o telefon, podpowiemy kiedy można Nas zastać.


**************************************************************************