- Jedyna w Lublinie Prestiżowa Akademia Wizażu i Stylizacji zaprasza do swojego świata rodem z Alicji w Krainie Czarów do Akademii w sercu Lublina na warsztaty z zakresu wizażu, stylizacji, historii mody i analizy kolorystycznej. Szkolimy przyszłych wizażystów, jak również osoby, które chcą doskonalić swoje umiejętności makijażu wyłącznie dla siebie.

Akademia wyposażona jest w salę do wykładów, studio fotograficzne, charakteryzatorskie stanowiska pracy, profesjonalne pędzle i selektywne kosmetyki (pracujemy na kosmetykach: Huda Beauty, KKW, MAC, Anastasia Beverly Hills, Dior, Chanel, Givenchy, Estee Lauder, Clinique, Kryolan, Make Up ForEver, Charlotte Tilbury, MakeupbyMario, Inglot i innych).

Szkoła w tym roku obchodzi swój jubileusz 12 lecia istnienia na rynku, z tego też tytułu zmieniliśmy siedzibę. Po 10 latach lokowania w starych kamienicach widzieliśmy więcej minusów niż plusów i tak powstał pomysł by osiąść w wolnostojącym, dużym domu. Jesteśmy estetami, dlatego postawiliśmy na to, by nie dzielić z nikim klatki schodowej- bycie niezależnym, przestrzeń i darmowy parking dla naszych klientów okazał się priorytetem. Znajdziecie nas na ul. Juliusza Słowackiego w Lublinie ( szczegółowy adres w zakładce : kontakt lub naszym facebooku)

Niepowtarzalne wnętrze, klimat i pozytywna atmosfera sprawią, że poczujesz się tu dobrze i wyjdziesz jeszcze piękniejsza. Zimą można ogrzać się kominkiem, latem usiąść w ogrodzie, a zawsze napić dobrej włoskiej kawy. Ze względu na świadomość ekologiczną i charakter wnętrza w Makeuplace: segregujemy odpady, mamy energooszczędne żarówki, a do odnowienia wnętrza używaliśmy materiałów budowlanych z certyfikatem Eko. Dokument potwierdzający uczestnictwo w warsztatach wykonany jest ekologicznie z materiału recyklingowego w ekologicznej technologii druku. Ze względu na artystyczny charakter Akademii, warsztaty zostały wzbogacone o naukę projektowania makijażu i rysunek.

Zapraszamy również na makijaże okazjonalne, przygotowujemy do ślubu przyszłe panny młode, ich druhny i gości. Malujemy do sesji zdjęciowych, pokazów mody i Wyborów Miss. Wykonujemy również usługę analizy kolorystycznej i kreujemy zmianę wizerunku. Wynajmujemy sale na kameralne szkolenia i pokazy dla grup (max 16 osobowych). Sala
wyposażona w sprzęt multimedialny. Współpracujemy ze stylistką, fryzjerem i fotografami.
Jesteśmy jednostką, która finansuje się z ciężkiej pracy, a nie dotacji unijnych...

Osobom, które wybierają się do Nas na warsztaty tylko po przysłowiowy "papier" - dziękujemy ! My dajemy z Siebie wszystko- nie tylko "świstek"

Akademia Makeuplace zastrzega Sobie "podziękowanie" lub nie wystawienie certyfikatu osobom niezdyscyplinowanym, niekorzystnie wpływającym na grupę, przeszkadzającym w prowadzeniu zajęć lub bez podawania przyczyny i oddaniu kwoty za nieodbyte warsztaty. Na warsztaty nie przychodzimy w trakcie leczenia dermatologicznego. Na zajęciach "nie mile" widziane przedłużone rzęsy oraz osoby palące.

Nie mamy godzin otwarcia, Akademia ma artystyczny charakter pracy/ wybierając się do Nas, prosimy o telefon, podpowiemy kiedy można Nas zastać. Nie pracujemy w poniedziałki.
Listopad - urlop, kontakt z nami niemożliwy.


**************************************************************************